نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: خود ارضایی

6426
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44452
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خود ارضایی

سلام و خسته نباشین خدمت تمام زحمتکشان سایت من ۱۶ سالمه و حدودا ۱ سال هس درگیر خود ارضایی هستم و اوایل هفته یا ۱۰ روز یه بار انجام میدادم این کارو ولی تازگیا شده روزی یک بار و تمام روش های سایت های مختلف رفتم جلو ولی نمیشه که نمیشه میخواستم یک راه حل دقیق تر پیشنهاد کنین تا من از دست این بیماری راحت شم امیدوارم که همیشه سربلند باشید ممنون میشم کمکم کیند

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : خود ارضایی

سلام امیر
    خود ارضایی بیماری نیست و به علت اینکه سنت سن بلوغه یه سری نیاز های جنسی داری که باید رفع بشن و از طریق این کار رفع میشن
    من نمیدونم تو چطور خانواده ای هستی به هر حال اگه خانواده مذهبی داشته باشی معتقدین که این کار گناهه و حرامه که خب هر دینی عقیدش محترمه
    اما از نظر علمی اگه بخام برات بگم طبق مقالات علمی خودارضایی هیچ ضرری نداره برای انسان
    چندتا فیلم هم برات خصوصی ارسال کردم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44135
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

باور کن به جسم و روحت آسیب میزنه همین خدا که اگر قبولش داری گفته حرامه و گناهی بالاتر از اون نیست
    باور کن تمام اختیارت رو میگیره و آسیب جسمی میزنه و بد تر از اون آسیب روحی جدی تر است
    امضای ایشان
    لوله بازکنی

4. 2 کاربران زیر از sobhan99 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44469
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmrm نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشین خدمت تمام زحمتکشان سایت من ۱۶ سالمه و حدودا ۱ سال هس درگیر خود ارضایی هستم و اوایل هفته یا ۱۰ روز یه بار انجام میدادم این کارو ولی تازگیا شده روزی یک بار و تمام روش های سایت های مختلف رفتم جلو ولی نمیشه که نمیشه میخواستم یک راه حل دقیق تر پیشنهاد کنین تا من از دست این بیماری راحت شم امیدوارم که همیشه سربلند باشید ممنون میشم کمکم کیند
    سلام دوست عزیز
    چرا فکر میکنی خود ارضاعی یه بیماری هستش؟
    این باوره غلط رو خاهش میکنم بیرون کنید از سره خودتون
    اینکه روزی10بار اینکاروانجام میدادید خب اشتباهه واحتمالا به شمااسیب برسونه
    اما حد معمول وطبیعیش هیچ بیماری محسوب نمیشه

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44676
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=Amirmrm;299043]سلام و خسته نباشین خدمت تمام زحمتکشان سایت من ۱۶ سالمه و حدودا ۱ سال هس درگیر خود ارضایی هستم و اوایل هفته یا ۱۰ روز یه بار انجام میدادم این کارو ولی تازگیا شده روزی یک بار و تمام روش های سایت های مختلف رفتم جلو ولی نمیشه که نمیشه میخواستم یک راه حل دقیق تر پیشنهاد کنین تا من از دست این بیماری راحت شم امیدوارم که همیشه سربلند باشید ممنون میشم کمکم کیند[/QUOTE
    تنها راه اینه که واقعا بخوای ترک کنی،اونوقت که میتونی.
    یعنی واقعا به یه جایی برسی که حالت از این کار بهم بخوره و حس خوبی نداشته باشی ....
    کاری به دین و مذهب و مقالات علمی و غیر علمی ندارم به هیچ عنوان ،من چندسال درگیر این موضوع بودم ،ومطالب مختلف رو میخوندم ،یه روز میگفتم خب طبیعی پس ایراد نداره ،یه روز یه جا میخوندم نه ایراد داره و دائم در حال توجیه بودم...
    ولی خیلی اسیب دیدم ،خیلی زیاد چه روحی چه جسمی،مخصوصا جسمی ویران شدم ،چیزی هم نیست که قابل کنترل نباشه ،اینایی هم که میان میگن یه نیاز طبیعی و فلان و بهمان ..به حرفشون توجه نکن ،ما ادمیم نه گاو و گوسفند ،خیلی چیزا نیاز انسان ولی قرار نیست به هر نحوی پاسخ بده یه چیزی به نام عقل وجود داره که مارو انسان کرده نه گاااوو....
    اولین قدم ومهم ترین مساله همونوچیزیه که اول گفتم باید از عمق وجودت بخوای ....بعد یه چیزی که همه میگن اینه که یواش یواش ترک کن ،به این هم توجه نکن چون بدتر میشه و هیچ تاثیری نداره ،
    در لحظه محکم تصمیم بگیر ....بعد که این کارهارو انجام دادی باید سعی کنی اصلا تو فازش نری ....مثلا من فیلم و داستان عاشقانه یا چیزی که تحریکم کنه نمیبینم ،به اندام خودم نگاه نمیکنم البته اینا اولین قدم هاست تا وقتی که سنسورات از کار بیفتن بعدا شاید با این کارا تحریک نشی وبرات عادی بشه ،وهر کاری که تحریکت میکنه انجام نده سمتش نرو.
    ولی اگر به هر دلیلی سنسورات روشن شد و سمتش رفتی وداغ کردی
    تنها راه تو این موقعیت فکر کردن به حال بدی هست که بعد از خود ارضایی به دست میاد این روش برامن خیلی جوواب داد در لحظه خاموشم میکرد .....
    و یه چیز دیگه اینکه خود ادم حالشو بهتر میفهمه اگر الان حالت بد میشه از این کار پس ضمیر نا خود اگاهت داره هشدار میده تا وضعیت رو اصلاح کنی ،پس اصلاح کن، کاری هم به دین و مقالات علمی و ...نداشته باشه چون برای همشون یه عالمه توجیه وجود داره
    پس مهم حال درونیت ....
    برای اینکه روز به روز حالت بهتر بشه باید برنامه داشته باشی ،
    بشین اهداف وارزوهاتو بنویس ،تمام کارایی که دلت میخواد انجام بدی ،سعی کن منظم باشی و از ثانیه ثانیه عمرت استفاده کنی هر وقت نا امید شدی فقط به لیست ارزوهات نگاه کن و اینکه چقدر کار داری ،اینطوری ذهنت یواش یواش یادمیگیره و افسار فکرت وذهنت رو دستت میگیری دیگه این تو هستی که تصمیم میگیره و دستور می ی نه جاهای دیگه....
    نکته ی دیگه نماز خوندن ،البته اینو بگم نه ادم مذهبی بودم ونه هستم ،ولی دوستی باخدا خیلی به من کمک کرد ..منظم شدم ،دقیق شدم ،اعتماد به نفسم رفت بالا ، نا امید نمیشم در کل کم کم با خودم به صلح رسیدم واین باعث ارامشم شد واین ارامش هم باعث شد کمتر به فکر خود ارضایی بیفتم ...
    در کل کار سختی نیست و انقدرها هم که میگن پیچیده نیست ،
    افسار ذهنت دستت بیاد همه چیز حله ....بخواه میشه .
    یه چیزی یادم رفت بگم من یه روز که خیلی حالم بد بود ،از خدا خواستم از اعماق وجودم ،گفتم من نمیتونم تو کمکم کن ....سوره یوسف رو بخون ترجمش رو ....

7. 3 کاربران زیر از Hifa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45138
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tarah2020 نمایش پست ها
    سلام امیر
    خود ارضایی بیماری نیست و به علت اینکه سنت سن بلوغه یه سری نیاز های جنسی داری که باید رفع بشن و از طریق این کار رفع میشن
    من نمیدونم تو چطور خانواده ای هستی به هر حال اگه خانواده مذهبی داشته باشی معتقدین که این کار گناهه و حرامه که خب هر دینی عقیدش محترمه
    اما از نظر علمی اگه بخام برات بگم طبق مقالات علمی خودارضایی هیچ ضرری نداره برای انسان
    وااا یعنی چی ضرر نداره پس چرا چشما ضعیف تر میشه و زیر چشم گود میوفته سردرد میگیریم

9. کاربران زیر از Asadi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45138
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tarah2020 نمایش پست ها
    سلام امیر
    اگه ضرر نداره ضعیفی چشم سردردو وگودی چشم برای چیه

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45117
    تشکـر
    23
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بر همه اعضای عزیز این وب سایت خوب
    بهتر است ما در مورد یک چیز بدانیم ، سپس نظر خود را بگوییم
    من به برخی از نظرات توجه کردم و فهمیدم که پارادوکس در نظرات ما وجود دارد ،
    بنابراین برای شخصی که برای کمک در اینجا است ، نمی تواند بسیار مفید باشد
    من واقعاً این ایده راجع به رابطه جنسی با خودمان را رد می کنم و فکر می کنم این یک عمل غیر طبیعی است
    حتی اکثر حیوانات نیز این کار شرم آور را انجام نداده اند
    بنابراین بهتر است نگوییم اشکالی ندارد زیرا بیشتر افراد در این سن این کار را انجام می دهند
    ما باید با این احساس مبارزه کنیم و اگر می خواهیم به هدف خود برسیم هرگز تسلیم نمی شویم
    ما در جنگ نرم هستیم و هر کس می داند که دسترسی به فیلم های پورنو فقط در کشور ما آسان است
    زیرا آنها می خواهند ذهن و روح ما را نابود کنند
    با علم واقعی روح خود را نجات دهید و علم واقعی هر کجا نیست
    رابطه جنسی با خود ما ایده خوبی از اتاق فکر فراماسونرها است
    آنها برای این و خیلی چیزهای دیگر پورنو و اسباب بازی جنسی می سازند ...

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45117
    تشکـر
    23
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmrm نمایش پست ها
    اگر واقعاً می خواهید در مبارزه با میل جنسی خود پیروز شوید ،
    باید بدانید که این یکی از قدرتمندترین احساس در بین همه افراد است ،
    بنابراین شما باید هر کاری را که دوست ندارید انجام دهید.
    من با جمله ای ساده آنچه را باید انجام دهید بیان کردم
    بیشتر مردها در سن شما با این مشکل روبرو بوده اند و آنها با این احساس مبارزه کرده اند
    نهايتاً پس از اين همه شکست آنها در اين جنگ موفق بودند
    فراموش نکنید که قدرتمندترین دشمن همه مردم میل و به ویژه میل جنسی است
    بنابراین برای موفقیت در این زمینه باید قانون ویژه ای را رعایت کنید
    دین واقعی می تواند در این شرایط بیش از موارد دیگر به شما کمک کند
    شما باید از امروز برای این پیروزی سخت (فکر و کردار و هدف) خود را تغییر دهید
    خدا به شما کمک کند و موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)